Gürbaşlar Logo Ford Logo

Lüks İç Tasarım

Yeni C-MAX'in iç tasarımında da kinetik tasarım felsefesi benimsendi ve dış tasarımdaki dinamik ve modern hatları tamamlayan bir ortam yaratıldı.

Aracın iç mekanında kullanılan seçkin ve yumuşak dokunuşlu malzemeler, üstün kalitesi ve uyumlu renkleri ile öne çıkıyor ve ince bir işçilik göze çarpıyor.
7 Koltuklu Yeni Grand C-MAX

Yeni Grand C-MAX'in özenle tasarlanan eşya bölmeleri ile panoramik cam tavanı, kayar arka kapıları ve rahat yürüme alanı, tüm aile bireylerinin keyfini yaşayabilecekleri özellikler arasında öne çıkıyor. 7 kişilik oturma düzenini pratik hale getirmek adına Grand C-MAX'de yeni bir koltuk katlama sistemi geliştirildi. 2. sıranın orta koltuğu kolaylıkla dış koltuğun içine katlanarak, 2.sıradan 3. sıraya bir koridor oluşmasına imkan veriyor. Böylece 3. sıraya geçmek için çocuk koltuklarının çoğunlukla yerleştirildiği dış koltukları katlamanıza gerek kalmıyor.2+2+2 oturma düzeninden 7 kişilik düzene saniyeler içinde geçerken dilerseniz tüm koltukları da düz bir zemin olacak şekilde katlayabilir ve daha geniş bir yükleme alanı elde edebilirsiniz.

5 Koltuklu Yeni C-MAX

Yeni C-MAX'ın oturma düzeni, ailenizin ihtiyaçlarına göre, beş kişinin rahatlıkla oturabileceği şekilde kolaylıkla değiştirilebiliyor. Şık, sportif ve ince ayrıntılarla tasarlanan iç mekan, panoramik cam tavan sayesinde daha fazla ferahlık ve aydınlık sağlıyor.Yeni C-MAX’in arka koltukları 40/60 oranında katlanarak daha fazla taşıma alanı yaratıyor.


 
Cmax
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit