Gürbaşlar Logo Ford Logo

Dikkat Çekici Dış Tasarım

C-MAX'de sunulan bu yepyeni iki model, Ford Kinetik Tasarım’la biçimlendirilen şık özelliklere sahiptir. Öne çıkan özgün nitelikleri sayesinde farklı yer ve fonksiyonellik ihtiyaçlarının yanıtı olan iki Yeni C-MAX modeli, Çok Kullanım Amaçlı (MAV) araçların aynı zamanda hem çekici, hem de yakıtı tasarruflu kullanan performansa sahip olabildiklerini ortaya koyuyor.
Hareket Halinde Enerji

Ford Kinetik Tasarım'ın Yeni C-MAX ve Yeni Grand C-MAX'in zarif dış tasarımındaki izleri, daha ilk bakışta belirgin biçimde göze çarpıyor. Aracın dinamik tarzı, kusursuz bir uyumla akan çizgileri sayesinde daha sportif bir profil oluşturuyor.

Yeni C-MAX Tasarım

Yeni Ford C-MAX serisinde sunulan 5 koltuklu modelde, aracın dış ölçüleri korunurken, yeni tasarımıyla daha dinamik bir görünüş sağlanıyor. Ford Kinetik Tasarım felsefesi çerçevesinde aynı derecede ferah iç hacim, aynı konforlu ve kullanışlı özellikler, dinamik yeni görünüşüyle sunuluyor. Daha akıcı ve sportif bir görünüşe sahip aracın hatlarını vurgulayan tavan çizgisi, tasarımın aerodinamik özelliğini de artırıyor ve yakıt verimliliğine katkıda bulunuyor.


Yeni Grand C-MAX Tasarım

Yeni Grand C-MAX'in omuzlarıyla uyumlu bir şekilde bütünleşen kayar kapılar,aracın arka koltuklarına rahatça geçilebilmesini sağlıyor. Dikkat çekici çamurluklar vurgulanırken, arka bölümünün tasarımı, aracın sunduğu ferah iç hacmini dış tasarımına yansıtıyor.


Ön Tasarım

Üst modellerde krom çerçeveli, büyük trapezoid alt ızgarası ve küçük üst ızgarası, Ford ailesi araçlarında görülen tasarımın imzasıdır. Dinamik forma sahip ön farlar, araca sportif bakışını kazandırırken, arka bölümde yükselen üç boyutlu kaputu sportif duruşunu tamamlıyor. Tamponun iki yanında dikkat çeken şık havalandırma ızgaraları ve sis farları, ayrıca krom özelliklerle de sunuluyor.

 
Cmax
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit