Gürbaşlar Logo Ford Logo
Yeni Fiesta sportif tasarımı yanında eşsiz özellikleriyle sizi kendine bağlayacak.

Gelişmiş teknolojiler, sürüş esnasında iletişiminizi güvenle sürdürmenize yardımcı olurken, size aynı zamanda her yolculuğunuzda sürüş keyfini yaşatacak serbestliği de sağlar.

Ford SYNC sürüş esnasında zahmetsizce müzik dinlemenize, aileniz ve arkadaşlarınızla telefon ve yazılı mesajla görüşmelerinizi yürütmenize olanak tanır.


Anahtarsız demek, zahmetsiz demektir

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi sayesinde anahtarı cebinizden ya da çantanızdan çıkarmanıza gerek kalmadan aracınızı açar ve kilitlersiniz. Elleriniz doluyken ideal bir sistemdir.

Fiesta'nızı tek bir dokunuşla çalıştırın

Fiesta, kendine özel anahtarlığı otomatik olarak algılar; cebinizde ya da çantanızda olsa bile. Yalnızca Ford Power Anahtarsız Çalıştırma Düğmesi'ne basmanız yeter; motor hemen canlanacaktır.

Mükemmel ses

Opsiyonel olarak sunulan gelişmiş Sony müzik sisteminde sekiz premium hoparlör bulunur. Sistem, sevdiğiniz müzikleri zevkle dinlemenize olanak tanımanın yanı sıra çalan parçaya ait bilgileri de gösterir.

Zahmetsiz manevra ve sürüş keyfi

Elektrik Destekli Direksiyon Destek Sistemi (EPAS),düşük hızlarda ederken manevra kabiliyetini arttırmak üzere daha hafif bir direksiyon; otoyolda giderken ise daha fazla kontrol sağlamak üzere daha güçlü bir direksiyon sağlayacak şekilde kendini otomatik olarak ayarlar. Sürekli çalışıp, enerji ve yakıt tüketen klasikhidrolik direksiyonların aksine Ford EPAS, yalnızca gerektiği zaman devreye girer ve daha fazla yakıt tasarrufu sağlar.

Hız Kontrolü uzun yolculuklarda daha fazla rahatlık sağlar

Otoyolda seyrederken direksiyon simidinde bulunan hız kontrol anahtarlarını kullanarak aracınızın hızını belirleyebilirsiniz. Sistem, belirlediğiniz hızı korur; bu sayede ayağınızı gaz pedalında tutmanız gerekmez. Hızınızı artırmak ya da azaltmak isterseniz de, aynı kumandaları kullanmanız yeterlidir.

 
Yeni FordFiesta
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit