Gürbaşlar Logo Ford Logo
Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS)

Beklenmedik tehlikelere karşı Yeni Ford Galaxy'nin Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS) her an devrededir. Yeni Ford Galaxy'de, sürücü ve ön yolcu ön ve yan hava yastıkları ile birinci, ikinci ve üçüncü sırada yan hava perdelerinden oluşan kapsamlı bir hava yastığı sistemi bulunuyor. Sürücü güvenliğini maksimuma çıkarmak için yenilikçi bir önlem olan diz hava yastığı da standart. Üç noktadan sabitlenmiş aktif gergili emniyet kemerleri, koruyucu çelik kafes, yan kapılarda bulunan koruyucu barlar, katlanabilen direksiyon kolonu ve pedallar ile bir çarpışma anında bile tam koruma altındasınız. Ayrıca, küçük yolcular için ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları da standart. Yeni Ford Galaxy, Ford'un güvenlik konusunda kazandığı itibarı daha da ileriye taşıyor. Yeni Ford Galaxy'nin Euro NCAP çarpışma testlerinde de 5 yıldız alarak sınıfının en güvenli araçlarından biri olduğunu kanıtlamıştır. 

* Aracın ön yolcu koltuğunda hava yastığı olması durumunda çocuk koltukları asla ön yolcu koltuğuna yerleştirilmemelidir. Çocuklar için her zaman en güvenli yeri, aracın arka koltuklarıdır. 

Bi-xenon ön farlar

Yeni Ford Galaxy'nin bi-xenon ön farları halojen farlardan daha parlak bir ışık sunarken aynı zamanda daha geniş bir alanı aydınlatır. Halojen farların üçte ikisi kadar enerji harcamasına rağmen iki kat daha fazla aydınlatma sağlar. Ayrıca köşelerin arkasını görmenize olanak veren köşe lambaları da bulunuyor.

 
Galaxy
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit