Gürbaşlar Logo Ford Logo
Neden tüm 4x4 araçlar birbirine benzemek zorunda?

Yeni, akıllı 4x4'ümüz Kuga'yı tasarlamaya boş bir tuval ile başladık - daha sonra her şeyi baştan aşağıya sorguladık. Sonuç mu? Mükemmel bir şekilde "istediği yere gidebilme" yeteneğine sahip ve gerçekten güzel görünümü olan bir araç. Birazdan göreceğiniz gibi, bu güçlü gövde, yaratıcı bir çok özelliği içinde barındıran, lüks bir iç ortam ile birlikte sunuluyor. Sürüşe gelince - kurallar burada da yeniden yazılacak.

Ayırt edilen kinetik tasarım

Ford'un kinetik tasarımı, önde fark yaratan ön farlar, yüksek motor kaputu ve büyük ön ızgara ile başlıyor, aerodinamik gövdeyi arkaya kadar takip ederek kararlı bir profil çiziyor. Belirgin çamurluklar ve kaslı omuz çizgisi, araç durduğunda bile hissedebileceğiniz bir enerji yayıyor. Bu araç hem asfalt yollar hem de off-road kullanım için tasarlandı - ve O bunu göstermekten hiç çekinmiyor.

Az bulunan yetenek

Ford Kuga'nın "akıllı" Haldex dört tekerlekten çekiş sistemi sürüş koşullarını sürekli kontrol ederek yola mükemmel uyum sağlamak veya engelleri aşmak için hangi tekerleğe ne kadar güç iletmesi gerektiğine kendisi karar veriyor. Sonuçta ortaya, sınıfının lideri yol performansı ve kullanım rahatlığı ile birlikte mükemmel off-road yetenekleri ve sıra dışı yakıt ekonomisi çıkıyor.

Hayatınızı kolaylaştıran teknolojiler

Kuga'nın iç kısmında, size daha fazla güvenlik, konfor ve sürüş keyfi sunmak üzere tasarlanmış çok çeşitli becerikli teknolojiler göreceksiniz. Örneğin, buzlanmayı engelleyen ön cam rezistanslı ve infrared özellikli ön camlar, FordPower güç düğmesi, ısıtmalı ön koltuklar ve daha bir çok farklı özellik...

 
Kuga
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit