Gürbaşlar Logo Ford Logo
Dış Tasarım
Ayırt edilen bir duruş

Yeni Mondeo, Ford'un yeni "Kinetik Tasarım" felsefesini tam anlamıyla yansıtan ilk otomobil. Kinetik tasarım, atletik çizgiler ve kompleks yüzeyleri vurgulayarak "hareket halinde enerji" hissi yaratıyor. Bu, araç dururken bile hareket hissi veren güçlü ve kaslı bir görünüm demek.

Sürüşe Duyarlı Ön Farlar

Seçkin görünüme sahip mücevher benzeri ön farlar, direksiyonun hareketi ile birlikte yatay eksende 15 dereceye kadar dönebilmeleri sayesinde, yolun en çok görülmesi gereken noktalarını aydınlatır. Sabit köşe lambaları ise keskin dönüşler ve kavşaklarda ekstra aydınlatma sağlar.

Bi-Xenon Ön Farlar

Opsiyonel Bi-xenon ön farlar da sabit köşe lambalarına sahip. Normal halojen farların üçte ikisi kadar enerji harcayan bi-xenon farlar, iki kat fazla yoğunlukta ışık vererek daha geniş bir alanı aydınlatır ve daha net bir görüş sağlar.

Ford Kolay Yakıt

Yeni Mondeo Ford'un ödül kazanan Kolay Yakıt sisteminin sunulduğu ilk otomobil. Sistem sensörler yardımıyla benzin ve motorin pompalarının arasındaki farkı algılayarak sadece yakıt deposuna uygun olanın kullanılabilmesini sağlar. Böylece yakıt deposuna yanlış yakıt konmasının kesinlikle önüne geçilmiş olur. Kapaksız tasarımı sayesinde ellerinizin veya giysilerinizin kirlenme riskini de ortadan kaldırır.

Lüks Mavi Camlar

Titanium serisinin modern görünümü, lüks mavi camların kullanılması ile daha da farklılaştırıldı.

 
Mondeo
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit