Gürbaşlar Logo Ford Logo
İç Tasarım

Yüksek konfor ve işçilik düzeyleri Yeni Mondeo'nun tüm noktalarında görülebilir. Aracın iç kısmındaki kalite ve gelişmeyi vurgulamak için büyük oranda kullanılan yumuşak dokunuşlu malzemeler çok sayıdaki eşya gözlerinden gelebilecek rahatsız edici sesleri de önler.

Sürücünün rahatını sağlayacak 8 yönde elektrik ayarlı koltuk ve arkadaki yolcular için okuma lambaları konforu arttırıcı özellikler arasında. 

İnsan Otomobil Arabirimi (HMI)

Bilgi ve eğlence sistemlerinin kontrolünü, direksiyonun her iki yanındaki tuşları kullanarak parmaklarınızın ucuyla zahmetsizce sağlamanıza olanak veren dijital gösterge paneli, bir devrim yaratıyor. 

Lüks deri konforu

Geriye yaslanın ve konforun tadını çıkarın. İç kısımdaki harika özellikler arasında, yumuşak bir dokunuşa sahip deri direksiyon, vites kolu ve el freni bulunuyor. Deri döşeme koltuklar Mondeo'nun şıklığını arttırıyor.

Yeni Işıklandırmalar

Yeni şık ışıklandırmalar, farklılık ve rahatlık hissi uyandırıyor. Farlar açık olduğunda orta konsolda, vites kolunun etrafına kehribar rengi, yumuşak bir ışık yansıyor. Ayrıca ayak bölgesinde bulunan ışıklandırmalar, araca inip binerken de bastığınız yeri görmenizi sağlıyor.

Ford Power çalıştırma düğmesi

Mondeo'ya bindiğiniz andan itibaren yeniliklerin keyfine varacaksınız. İçeriye adım attığınızda akıllı sensörler anahtarınızın araçta olduğunu algılayacak. Anahtarınızı cebinizden veya çantanızdan çıkarmanıza gerek kalmadan Ford Power çalıştırma düğmesine basarak aracı çalıştırabileceksiniz.

İç hacim

Mondeo'nun hali hazırda büyük olan hacmi, ön taraftaki bacak mesafesi ve arka taraftaki omuz mesafesinin arttırılması ile daha da büyüdü. Daha büyük bir torpidoya sahip olması ve çok sayıda eşya gözü içermesi sayesinde daha çok hacim sunan Mondeo'da dağınıklık asla göremeyeceğiniz bir durum.

Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Dijital Klima

Sürücü, yolcu ve arka koltuk için ayrı ayrı ayarlanabilen sıcaklık derecesi ile, dışarıdaki hava sıcaklığı ne olursa olsun, içerideki tüm yolcular için konfor standarttır.

Arka Koltuk Havalandırması

Yeni Mondeo, Titanium donanım seviyesinde standart olarak bulunan arka koltuk havalandırmaları ile çok daha rahat ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

 
Mondeo
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit