Gürbaşlar Logo Ford Logo
5 Yıldızlı Güvenlik...

Yetişkin yolcu korumasında sınıfıın en yüksek skorunu elde ederek, 36 puan ve 5 yıldız ile ödüllendirilen FordS-MAX, Yeni Focus'tan sonra Euro NCAP çarpışma testlerinden beş yıldız derecelendirmesi kazanan ikinci model oldu.

Sürücünün diz koruması için yenilikçi sistem ve mükemmel ön ve yan çarpışma figürleri elde eden
S-MAX'te, gelişmiş yatay vuruş etkili direksiyon çubuğu, aşırı sert gövde yapısı, sürücü diz hava yastığı ve geliştirilmiş Akıllı Koruma Sistemi (IPS) yer alıyor.

Emniyete karşı bütünsel bir yaklaşım olan Ford Akıllı Koruma Sistemi (IPS), son teknoloji ürünü koltuk kafalığı ekipmanı, araç içindeki yolculara zararı engelleyen darbeye dayanma gücü optimize edilmiş gövde yapısı ve olası çarpışmalarda yaralanmaları en aza indiren sürücü yardımlarını birleştiriyor. Ford S-MAX'te, ön hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı, ön koltuklar için yana monte edilmiş göğüs hava yastıkları yan hava perdeleri bulunuyor.

Çocuk koruma derecelendirmesinde 4 üzerinden 4 yıldız alan S-MAX'lerde, gelişmiş boyun koruma sistemi de standart; 3 noktalı emniyet kemeri ile birleşik olarak optimize ön gergililer ve yük sınırlayıcıları, kaymayı önleyen koltuk alt şasileri, yatay vuruş etkili direksiyon çubuğu ve emniyet pedallarıyla, yolcular yüksek derecede kapsamlı bir emniyet sistemine kavuşuyor. 

 
S-MAx
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit