Gürbaşlar Logo Ford Logo
İç Tasarım

Konfor, Teknoloji ve Kalitenin Mükemmel UyumuYeni Ford Focus, içinde oturması ve kullanımı harika bir otomobil üretmek üzere yaratıldı. Bu hedefle aracın ayırt edici ve dinamik dış tasarım anlayışı, iç tasarımda da gerek teknolojik gerekse konfor özellikleri ile devam ediyor.
Şık iç mekan, sürücü için sportif çekiciliği Focus'un takdir edilen kullanışlılığıyla birleştiriyor.

Kokpit Tasarımı

Yeni Ford Focus aracın temel düğmelerine ve ekran panellerine mükemmel bir erişim sağlayacak şekilde sürücüyü saran şık gösterge paneli ve orta konsoluyla son derece modern, kokpit tarzı bir iç bölüme sahip. Sürücüyü merkeze alan bu kokpit tasarımı sürücüye tam bir kontrol duygusu sağlıyor.
Alçak oturma pozisyonu ve parmaklarınızın ucundaki en son teknolojilerle, aracın içinde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.


Kaliteli İşçilik ve Malzeme

Yeni Ford Focus'daki özenli ve nitelikli işçilik, koltuklarda kullanılan kaliteli kumaş ve dikişlerden, orta konsol ile araç paneli giydirmelerinde kullanılan pürüzsüz ve yumuşak malzemeye kadar her ayrıntıda göze çarpıyor.Mükemmel Uyum

Aracın bütünü, güçlü, dinamik ve etkileyici bir tasarıma sahip. Aracın içine girdiğiniz anda, kabinin daha çekici ve seçkin özelliklerini,renk, malzeme, cila ve dikiş gibi incelikli ayrıntıların, her beğeniye hitap eden uyumunu fark edeceksiniz. Her ayrıntıda göze çarpan ve güven veren kalite, evinizin konforunu ve aracınızla bütünleşmenin çekiciliğini hissettiriyor.


Estetik İç Aydınlatma

Estetik iç aydınlatma, Titanium modelinde standart olarak sunulan bir özelliktir ve geceleri kabininde hafif bir kırmızı ışık kullanılmasını sağlar. Bu sıcak ışık, başüstü konsolu, bardak tutucular, kapı kollarının çevresini ve ayak bölgesini aydınlatır. Opsiyonel olarak sunulan Multi-color estetik LED iç aydınlatma sayesinde, yedi renk ve farklı aydınlatma yoğunlukları arasından yapacağınız seçimle, iç hacimde ruh halinize uygun ortamı yaratabilirsiniz.

 
Yeni Focus
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit