Gürbaşlar Logo Ford Logo
Dış Tasarım

Yeni Kaslı Dış TasarımFord'un Kinetik tasarım felsefesinin son evrimini temsil eden üçüncü jenerasyon Yeni Ford Focus dinamik tasarımı ile şık ve çarpıcı görünümünün yanı sıra, aerodinamik performansıyla büyülüyor.

Akıcı ve Aerodinamik Dış Tasarım

Ford Kinetik Tasarım, Yeni Ford Focus ile heyecan verici bir adım daha atıyor.

Yeni Ford Focus 3 parçalı ön ızgarası, geriye doğru uzanan ön farları ve kaslı çamurluk yapısı ile güçlü bir duruşa sahip.

Alçak tavan çizgisi, dinamik profili ve "hızlı" ön cam açısı ile aerodinamik performansı artırılan otomobilin yan gövde çizgileri ve arkaya doğru yükselerek uzanan cam altı çizgisi, sürükleyici ve sportif görünümünü pekiştiriyor.

Bi-Xenon Farlar

Titanium X paketi içinde opsiyonel olarak sunulan geriye uzanan, güçlü Bi-Xenon farlar, standart halojen farlara göre iki kat daha fazla aydınlatma sağlıyor ve daha az enerji harcıyor.
Yıkama sistemine sahip farlar konforu da beraberinde getiriyor. Bi-Xenon farlarları tamamlayan Gündüz Yanan LED Lambalar da, araca şık bir görünüm kazandırırken, yollarda fark edilmenizi kolaylaştırıyor.


Yeni Tasarım Ön Izgara

Kinetik tasarım felsefesinin imzası 'ters eğimli dörtgen ızgara tasarımının' en son yorumu olan yeni ızgara yapısı, araca güçlü bir duruş kazandırıyor. 3 parçalı ızgara yapısı, araca daha kuvvetli bir duruş verirken, üst donanımlarda kullanılan parlak siyah boya, aracın zerafetini vurguluyor.


Ön Sis Farları

Güçlü ve etkili bir görünüşe sahip ön sis lambaları, en puslu hava koşullarında bile sürücünün görüşünü artırıyor ve araca çağdaş bir duruş kazandırıyor. Üst donanım seviyelerinde kullanılan krom çerçeveler de, aracın şık görünümünü pekiştiriyor.

 
Yeni Focus
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit