Gürbaşlar Logo Ford Logo
Kurumsal / Kalite ve Gizlilik Politikalarımız

İnsanımızın yaşam standardını yükselten ve hayatı kolaylaştıran otomotiv sektöründe faaliyet göstermeyi, insanlığa hizmet yönünden anlamlı ve değerli buluyoruz.

Toplam Kalite Bilincini bir çalışma felsefesi olarak benimsiyor ve bir dünya şirketi olan Ford Otosan?la çalışmayı bunun en belirgin göstergesi olarak kabul ediyoruz.

Motivasyonumuzun kaynağı, müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentilerinin optimum şekilde karşılanmasıdır. Müşteriyle karşılıklı güven esasına dayalı uzun süreli bir birliktelik ise öncelikli hedefimizdir.

Şeffaflık,dürüstlük ve güven satış politikamızın vazgeçilmez esaslarıdır.

Satış sonrası hizmette Bir defada işi doğru yapmak ilkemizdir. Ehil ve eğitimli teknisyenlerle orijinal parçaları kullanarak, güvenli bir bakım yapmak kalite anlayışımızın gereğidir.

Kalite sistemini özümsemiş, gelişim ve değişime açık, sürekli iyileştiren bir anlayışa sahip eğitimli insan kaynağımız, en değerli varlığımızdır.

Şirketimiz, Beklentilerinizin bir adım ilerisi sloganıyla otomotiv sektöründeki değişim ve gelişmeleri anında izleyerek uygulamak ve bu değişime katkı sağlamak dinamizmine daima sahiptir.

Kalite Yönetim Sistemini benimseyip sürekli iyileştirmeyi şirketimiz taahhüt etmektedir.

Gizlilik Politikalarımız

Gizlilik Politikası
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu 'Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu 'Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
 1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve grup şirketlerimizin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.
Gürbaşlar Grup’tan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Bültenlerini almak istemiyorsanız tıklayın.” linkine tıklayarak, 0216 4137200 numaralı telefonumuzu arayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilir, zaman zaman hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek amacı ile gönderdiğimiz SMS’leri almak istemediğinizi iletebilirsiniz.
 2. Bilgi Kaynakları
Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler aşağıda belirtilen üç şekilde temin edilmektedir.
 a. Sizin Tarafınızdan Sağlanan Bilgiler
Sizin web sitemizi kullanarak veya e-posta, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler tamamen özgür iradenizle tarafımıza sağladığınız bilgilerdir. Bu bilgileri bize verip vermemekte serbestsiniz ancak size daha çabuk, doğru, etkili ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için web sitemizde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır. Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeyiniz. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilir. Böyle bir durumda Gürbaşlar Grup hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle Gürbaşlar Grubun bir zarara uğradığı takdirde bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.
 b. Otomatik Olarak Sağlanan Bilgiler
Web sitemizi ziyaretiniz sırasında bilgisayarlar ve işletim sistemlerimizin sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve 'cookies' olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla daha önce sitemize yaptığınız ziyaretlerde ve aldığınız hizmetlerde elde edilen bilgilerdir. Bilgisayarınızın 'yardım' menüsünde bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.
 c. Diğer Kaynaklardan Sağlanan Bilgiler
Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi, araçlarınızın bakımlarının hatırlatılması ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, bakım yaptırdığınız servislerden TRAMER ve ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.
 3. Diğer Kullanım Şartları
Burada belirtilen şartların dışında web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.
'Gizlilik Politikası' ve 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde Gürbaşlar Grup tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, Gürbaşlar Grup ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça Gürbaşlar Gruba ya da bağlı olduğu şirketlere karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

 
Kurumsal
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit