Gürbaşlar Logo Ford Logo

Yakıt tasarrufu sağlayan tasarım

Daha akıcı gövde hatlarına sahip olan Ford Ranger , bu özelliği ile daha çağdaş bir görünüş sergiliyor; ancak daha önemlisi, yakıt tasarrufunu önemli ölçüde geliştiriyor. İç hacmi olağanüstü bir rahatlık ortamı sunarken, bir pick up kamyonet için gerekli olan dayanıklılık özelliğini de sağlıyor.

Dış Tasarım

Tamamen yenilenen ön bölümü, Ford Ranger'a üstün aerodinamik özellikleri, daha fazla yakıt tasarrufu ve verimlilik sağlıyor. Daha yüksek yeni bel çizgisi ise sürücü için daha fazla koruma sağlıyor. Ford Ranger’ı daha yakından inceleyebilirsiniz.

İç Tasarım

Ford Ranger'ın kabini daha çağdaş, daha teknolojik özelliklere ve daha fazla güven veren sağlam bir pick up kamyonet yapısına sahip. Üstün kaliteli dayanıklı malzemeler ve kullanışlı özellikleri karşılamak üzere özel olarak seçilmiştir. Ford Ranger aracınızı en zorlu iş koşullarında bile güvenle kullanabilmeniz için, tüm malzemeler zorlu testlerden geçirilmiş ve kalitesini ispat etmiştir.

Ford Ranger'ın iç hacmini her açıdan inceleyebilirsiniz.

Renk Seçenekleri

XL ve XLT modellerinde Wildtrak Turuncusu renk seçeneği mevcut değildir. Wildtrak modelinde ise sadece Buz Beyaz, Fırtına Gri, Siyah, Aytozu Gri ve Wildtrak Turuncusu renk seçenekleri mevcuttur.

Döşeme Seçenekleri

Ford Ranger'ın iç tasarımında rahat ve şık, aynı zamanda dayanıklı ve kolay temizlenebilen kumaş seçenekleri sunuluyor. Bu sayede kabin içinin gösterişli görünüşünü koruyabilmek için sıkıntı çekmezsiniz. Ford Ranger'ın XLT modelinde velur döşeme, Wildtrak'ta ise gözenekli deri ile Alcantara koltuklar sunulmaktadır.

 
RANGER
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit