Gürbaşlar Logo Ford Logo

Amaca Yönelik Tasarlanmış Bir Pickup

İç tasarımı konforlu ve rahat özelliklerle geliştirilmekle birlikte Ford Ranger temel olarak iş için tasarlanmış bir araçtır. Sınıf lideri yükleme ve çekme kapasitesi ile, her tür yükün üstesinden gelmesini sağlayan pek çok özellik ve aksesuarıyla çok doğru bir seçimdir. Bununla birlikte düşük kullanım maliyeti ile cebinizi de düşünen ekonomik bir seçimdir.

Yük Taşıma ve Çekme Özellikler

Ford Ranger, planlayabileceğiniz hemen hemen her taşıma ya da çekme görevinin altından kalkabilecek özelliklere sahiptir.

Sınıfı Lideri Yükleme ve Çekme Kapasitesi

Ford Ranger, 1336 kg yükleme ve 3350 kg çekme kapasitesi ile sınıfında en iyi olmanın gururunu yaşatıyor.

Rakamlarla Çekme Gücü

Ford Ranger, hem düz yolda hem de yokuş yukarı, her türlü ağır yükün üstesinden kolaylıkla gelir.

Ford Ranger yükleme kapasitesini Teknik Özellikler bölümünde görebilirsiniz.

Yük Taşıma

Ford Ranger, her türden yükün emniyetli ve güvenli olarak korunmasını sağlayan sistemler sunmaktadır.

Geniş Yük Alanı

Ford Ranger’ın yük alanı bir Euro Pallet’i taşıyabilecek kadar geniş bir alana sahiptir. Ayrıca hem işiniz ile ilgili yükleri koyabileceğiniz, hem de kamp yapmak üzere geçireceğiniz bir haftasonunda ihtiyacınız olan malzemelerinizi koyabileceğiniz geniş bagaj hacmini Ford Ranger’da bulacaksınız.

Taşıma Güvenliği için Bağlama Sistemleri

Tümü DIN normlarına uygun olan ve yükünüzü güvenle taşıyabilmeniz için geliştirilmiş olan bu sistemler iç ve dışarıdan kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Kilitli ve Kayar Yük Alanı Kapağı

Wildtrak modelinde sunulan bu özellik, yük bölümünde duran eşyanız için daha fazla güvenlik sağlar. Üç farklı konumda kilitlenebilen kapak, suya karşı dayanıklıdır ve yarım tonluk bir yükü üzerinde ayrıca taşıyacak kadar sağlamdır.

Güvenli Yük Desteği

Eşyalarınızın yerleştirdiğiniz şekilde korunmasını sağlamak amacıyla pickup bölmesinin duvarları yükseltilmiş, arka bölüme ayrıca bağlantı kancaları eklenmiştir.

Tasarımı Güçlendiren Entegre Yük Bölmesi

Tüm kabin tiplerinde, üst bölümde hafif bir eğimle kabinle birleşen özgün bir yük bölmesi bulunur. Bu özellik, Yeni Ranger'ın cesur ve akıcı tasarımını güçlendirir.

Aksesuarlar

Ranger'ı iş gereksinimlerinize göre özelleştirin

Yeni Ranger aracınızın iş ve özel gereksinimlerinizi tam olarak karşılamasını sağlamak için, çeşitli Ford Aksesuarlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kullanım Maliyeti

Daha Düşük Kullanım Maliyeti

Ford Ranger'ın geliştirilmiş dayanıklılık ve tasarımı ile birlikte sunulan Duratorq dizel motor sayesinde çok düşük kullanım maliyetine sahiptir. Örneğin:

  • Daha Uzun Bakım Aralıkları: 15.000 km ya da yılda 1 defa (hangisi once dolarsa) periyodik bakım aralığı
  • Paslanmaya Karşı Koruma: Ranger, aşınmaya karşı üst düzey koruma özelliklerine sahiptir. Bu sayede, paslanmaya karşı 12 yıllık garantiden yararlanmanız sağlanmıştır.
 
RANGER
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit