Gürbaşlar Logo Ford Logo
Sürüş Deneyimi

Yeni Transit Custom, yepyeni arka süspansiyonları ile iş gününüzün stresini hafifletiyor ve ileri teknolojik özellikleriyle keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Daha Rahat Yeni Ön Koltuklar

İdeal sürüş pozisyonunu bulmanızı sağlamak için, sürücü koltuğuyla birlikte direksiyon simidi de tam ayarlanabiliyor. Ayrıca, yerleşik kolçak da bulunuyor; ayarlanabilir bel desteği ile ısıtmalı ön koltuklar isteğe bağlı olarak sunuluyor. Yeni Transit Custom, ticari araçların dayanıklılık standartlarını sağlarken, sizi binek araçlardaki kadar rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Aracınızı ister uzun yolculuklarda, ister sıklıkla kısa mesafelerde kullanın, büro koltuğunuzda daha rahat bir gün geçirmenin zevkini yaşayacaksınız.

Sınıfının Lideri, Kullanışlı ve Akıllı Eşya Bölmeleri

İkili ön yolcu koltuğunun altına gizlenerek yerleştirilmiş 93 litrelik eşya alanından, cep telefonunuz ya da MP3 çalarınız için (12 volt güç girişiyle birlikte) araç paneline yerleştirilmiş bölmeye kadar, eşyanızı koyabileceğiniz pek çok akıllı bölmeye sahip olacaksınız. Tabii, şişe tutacakları da dâhil!

Ford SYNC. Elleri Serbest Bırakan İleri Teknoloji

Ford SYNC sesle kontrol özelliği sayesinde, kullanacağınız basit sesli komutlarla, çalan müziği yönetir, telefonla arama yapar, gelen aramaları yanıtlarsınız. Örneğin, yalnızca "Ev ara" dediğinizde (cep telefonunuzun rehberinde 'Ev' kaydı varsa), sistem ev telefonunuzu arayacaktır. Cep telefonunuza gelen yazılı mesajları da sesli olarak okuyacaktır. SYNC sistemi, aynı basit sesli komutlarla USB ya da MP3 çalarınızdaki parçaları çalmanızı veya cep telefonunuzdaki müzikleri dinlemenizi de sağlar. Sistem sayesinde, ellerinizi direksiyon simidinden, gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmaz.

Sınıfında En Üstün Manevra Yeteneğine Sahip Araç

İşiniz, yerleşimin yoğun olduğu kent trafiğine sık sık girmeyi gerektiriyorsa, üstün çevikliğe sahip Ford Transit Custom sizin için ideal seçimdir. Kısa şasi seçeneği, yalnızca 10,9 metrelik, sınıfının lideri olan kaldırımdan kaldırıma dönüş mesafesi sunuyor.

Arka Görüş Kamerası ile Daha Kolay, Daha Güvenli Geri Vites

Bariyerler, variller, alçak duvarlar... Arka Görüş Kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi iç dikiz aynasında yerleşik olarak bulunan ekranda gösterir. Gözünüzden kaçması mümkün olanları göstermenin yanı sıra, sanal çizgilerle sizi yönlendirir, en dar alanlara bile zahmetsizce park etmenizi sağlar. Arka Görüş Kamerası, kolaylık sağlamak amacıyla, geri vitesi seçtiğiniz anda devreye girer.

Park Etmeyi Kolaylaştıran Sensörler

İsteğe bağlı sunulan Park Mesafe Sensörleri, aracınızın ön ya da arkasındaki herhangi bir engel ile aranızdaki uzaklığı değerlendirmenize yardımcı olur. Araç nesneye yaklaştıkça, sensörler giderek artan sesli bir uyarı verir. Bu özellik, hızlı ve güvenli park etmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Yokuşta Kalkışlarda Daha Fazla Kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, fren sistemine fazladan 2,5 saniye süreyle güç uygulayarak, ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Aracınızı kaygan yüzeylerde durdurmak ya da kaldırmak istediğinizde yararlı bir özelliktir.

 
TRANSIT CUSTOM
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit