Gürbaşlar Logo Ford Logo
Fonksiyonellik

Ford Transit, yollardaki en yetenekli ve en kullanışlı ticari araçlardan biri olarak isim yapmıştır. Transit Custom, Transit’in bu özellikleri temelinde, işinizde daha fazla kolaylık ve verimlilik sağlamak amacıyla geliştirilen pek çok yeni özellik ve teknolojiye sahiptir.

İşiniz İçin Doğru Transit Custom

İhtiyacınıza uygun aracı bulduğunuza emin olmak için, üç farklı gövde yapısı sunulmaktadır. Van, Kombi, Kombi Van. Ayrıca, Kısa ya da Uzun şasi boyunda ve 3.100 ile 3.300 kilo arasındaki Brüt Araç Kütlesi (aracın yük ve yolcular dâhil azami yüklü ağırlığı) arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Her gövde yapısı, bütçenize uygun farklı modellerle sunulmaktadır.

Sınıfının Lideri Yük Alanı

Transit Custom Van, sınıfının en uzun yük alanı, en geniş yan yük kapısı açılma genişliği ve en kullanışlı iç yüksekliğini sunuyor. Bu sayede hem standart 2,4m x 1,2m boyutlarındaki paneller düz ya da yan yerleştirilebiliyor, hem de üç EuroPallet ile 3m uzunluğundaki yükler kolayca taşınabiliyor. Bölme takılı olduğu halde, toplamda 6 metreküplük engelsiz bir yük alanı sağlıyor. Üstelik belirtilen değer kısa şasili model için geçerli!

Yük Tabanı İçin Özel Olarak Geliştirilen Koruma

İsteğe bağlı alınabilen temizlenmesi kolay taban kaplaması sayesinde, zemini korumak amacıyla ayrıca bir kaplama yapmanız gerekmez. Ağır yüke dayanıklı olarak geliştirilen taban, yükün kaydırılarak yerleştirilmesini ve indirilmesini kolaylaştırıyor, daha hızlı, daha kolay süpürülüp temizlenmesini sağlıyor ve van aracınızın ikinci el değerinin korunmasına yardımcı oluyor.

Daha Kolay ve Daha Güvenli Yükleme İçin Daha İyi Aydınlatma

İsteğe bağlı bir seçenek olan parlak, enerji verimli LED yük bölmesi lambaları, loş ortamlarda çalışırken son derece yararlı bir özelliktir. Sunulan basit ama pratik ve yararlı yeniliklerden biridir.

Yük Uzunluğu Boyunca, Benzersiz Eşya Bölümü

Transit Custom Van, yük alanının uzatılabilmesini sağlayan benzersiz bir özelliğe sahip. Aracın yolcu ile yük kabinleri, tam en ve boy ölçülerindeki bir bölme paneliyle ayrılmıştır; bu ara bölme panelinin taban seviyesinde yukarı doğru katlanan bir panel bulunur. Bu sayede, kısa şasili modellerde bile 3 metreye kadar uzunluktaki yükünüzü arka kapıdan itibaren, ön yolcu koltuklarının altına kadar uzatarak yerleştirebilirsiniz. Bu akıllı özellik, değerli malzemenizi tavan üzerinde açıkta taşımak yerine aracınızın içinde korumanızı sağlar.

Yenilikçi, Pratik, Güvenli Kargo Bağlama Sistemi

Bağlama noktaları çoğunlukla tabana monte edilir. Fakat yükünüzü bağlamaya çalışırken bunlara ulaşmak zor olabilir. Bu nedenle, Transit Custom Van'da bağlama noktaları taban seviyesinden biraz yüksekte, yük bölümünün yan duvarlarında konumlanmıştır. Sistem sayesinde, tabanda herhangi bir engel bulunmaması, erişimi kolaylaştırır, kir tuzaklarını ortadan kaldırır; temizlenmesi kolay, araç yüzeyini koruyan yeni yük tabanının kullanılmasına olanak sağlar. Ayrıca, bel ve omuz yüksekliğinde yerleştirilmiş olan sabitleme noktalarının her biri, otuzar kilo gibi önemli oranda yük taşıyabilir.

 
TRANSIT CUSTOM
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit