Gürbaşlar Logo Ford Logo

Fonksiyonel Tasarım

Tourneo Courier'in tasarımı beş ana hedeften esinlendi: Size, akıllı bir ticari aracının sağlayabileceği bütün avantajları sunmak; sizi ve yolcularınızı mümkün olabildiğince rahat ettirmek; mümkün olabildiğince güvenliğinizi sağlamak; teknolojilerin en kullanışlı özelliklerini bir araya getirmek; satın alması kadar kullanması da ekonomik olan bir araç sunmak.

Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Dış Tasarım

Tourneo Courier'in görünüşü, yalnızca bir tarz olmanın çok daha ötesinden esinlenmiştir. Örneğin, gövdesinin akıcı formu, araca çağdaş görünümünü kazandırırken, aynı zamanda aerodinamik özelliğini de geliştirmiş, dolayısıyla yakıt verimliliğinin artırılmasına yardımcı olmuştur. Yüksek teknolojiye sahip farlarından, tamamen açılan kapılarına kadar, bu akıllı ticari aracın her özelliği, kullanışlı olduğu kadar çekici olmak için geliştirilmiştir.

İç Tasarım

Konforlu ve özenli, dayanıklı ve ferah: Yeni Tourneo Courier'in iç kısmı, yoğun yaşamlar için tasarlandı. Koltuklar, maksimum destek için ve eğer sürücü sizseniz her türlü kumanda ve teknolojiyi parmaklarınızın ucunda bulabilmeniz için ergonomik özelliklerle geliştirildi. Yolcularınız, ferah ve konforlu bir ortamda yolculuk edecek; esnek koltuk sistemi sayesinde yolcularınızı, valizlerinizi, bisiklet, kutu ve ambalajlı demonte mobilyalarınızı taşıyabileceğiniz pek çok seçeneğe sahip olacaksınız.

Renk Seçenekleri
 
TOURNEO COURIER
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit