Gürbaşlar Logo Ford Logo
Konfor

Tourneo Custom iş seyahatlerinin ve turizm taşımacılığının vazgeçilmezi olacak. Sunduğu geniş bagaj hacmi ile fonksiyonel olmasının yanında, yumuşak Tourneo süspansiyon ile konforlu yolculuklar vadediyor. Üstelik, üst serilerde, önden/arkadan üflemeli klima standart olarak sunuluyor.

İki Farklı Gövde Yapısı Seçeneği

Tourneo Custom Minibüs, Kısa ya da Uzun şasili model ve dokuz koltuklu (sürücü koltuğu dâhil) oturma düzeni ile sunulmaktadır. Koltuk dizilimi cömert bir alan sağlamakla birlikte, uzun şasili modelde arkadaki bagaj derinliği 85 cm’dir. Kısa ve uzun şasili modellerin hepsinde çift kayar kapı standarttır.

Kullanıma Göre Düzenlenebilen Yepyeni Arka Koltuklar

Yeni Esnek Arka Koltuk sisteminde, otuzdan fazla oturma düzeninden yararlanabilirsiniz. Örneğin, kullanmadığınız bir koltuğu katladığınız zaman ancak bir koltuğun yarısı kadar yer kaplar. Ya da yolculardan birinin masaya ihtiyacı olursa, koltuklardan herhangi birinin arkalığını katlayarak düz bir yüzey elde edebilirsiniz. Ek bagaj alanının oluşturulması da çabuk ve kolaydır: Arka sıradaki koltuklardan bazılarını ya da hepsini katlayıp kapatın, ikinci sıraya dayanacak şekilde öne doğru itin. Arkada geniş bir alan oluşacaktır. Dilerseniz, tüm koltuklar tamamen sökülüp çıkarılacak kadar da hafiftir.

Sunduğu zengin seçenekler sayesinde sistem, ihtiyacınıza göre kolayca ayarlanabilir. Yatabilen arka koltuk özelliği ile yolcularınız son derece rahat edecektir. Çocuklar için de ayrıca ISOFIX bağlantı noktaları bulunmaktadır.

 
TOURNEO CUSTOM
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit