Gürbaşlar Logo Ford Logo

Amacını karşılayan tasarım ve teknoloji

Yeni Transit Connect'in sahip olduğu her özellik ve teknoloji, işinizin verimliliğini artırmak, aynı zamanda hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak amacıyla geliştirildi. Sensör ve ekranlarla çalışan sistemler sizi her an kollar.

Uzun sözün kısası, Yeni Transit Connect, rahatlık ve konforunuz için, hareket halindeyken bağlantınızı sürdürmeniz için yapılmıştır.

*Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Konfor ve Rahatlık

İhtiyaçlarınıza hizmet etmeyi hedefleyen akıllı, çağdaş tasarım ve teknolojileri bir araya getiren yeni Transit Connect, üretken bir ticari araç, aynı zamanda tekerlekleri olan pratik, konforlu bir ofistir.

Size uyum sağlayan direksiyon kolonu

En rahat ettiğiniz, ideal sürüş pozisyonunu bulmanıza yardımcı olmak için direksiyon kolonunun açısı ve uzaklığı kolayca ayarlanabilmektedir.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu özellik sayesinde vanınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmeyecektir. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarını elinize almanıza gerek kalmaz.

 
TRANSIT CONNECT
Araçlar
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit