Gürbaşlar Logo Ford Logo

Binek araç görünümü, ticari araç verimliliği

Yeni Transit Courier pratik, verimli, bir ticari araçtan beklenmeyen modern bir stil ve binek araç konforuna sahiptir.

Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Dış Tasarım

Ticari aracın dışı, stil oluşturmak üzere tasarlandığı kadar, kullanım amacına uygun şekilde imal edilmiştir. Örneğin, aerodinamik gövde şekli Transit Courier'a modern bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda, aerodinamik özelliklerini iyileştirerek azami yakıt verimliliği sağlıyor. Etkileyici, yüksek teknoloji ürünü lambalar da daha yüksek görüş mesafesi sağlamakta ve aracın ön ve arka tarafındaki yeni tampon tasarımı sayesinde en iyi şekilde korunmaktadır. Ayrıca, yuvarlatılmış ön köşeler dar alanlarda darbelerin ve çiziklerin azaltılmasına yardımcı olur.

İç Tasarım

Rahat olması ve binek araçlara benzemesine özen gösterilen yüksek kaliteli iç tasarım her şeyiyle ticari bir araçtan beklenebilecek pratikliğe ve sağlamlığa sahiptir. Yeni koltuklar hem uzun ömürlüdür hem de maksimum desteği sağlayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Koltukların konumu, cep telefonu, MP3 çalar veya uydu navigasyon sistemi gibi aygıtlarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz gösterge panelinin üst kısmındaki özel amaçlı MyFord bölmesi dahil, her kontrol ve eşya bölmesini altında tutacak şekilde tasarlamıştır.

Renk Seçenekleri

İşinizde olumlu izlenim yaratmanıza katkıda bulunmak amacıyla belirlenen modern gövde rengi seçenekleri, aracınıza koyacağınız her tabelayla uyumlu, dikkat çekici bir zemin sağlayacaktır.

 
TRANSIT COURIER
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit