Gürbaşlar Logo Ford Logo

Sürmekten keyif alacağınız bir ticari araç

İleri teknoloji ürünü şasi tasarımı, gelişmiş direksiyon sistemi ve yüksek ayar kalitesine sahip sürüş dinamiğini bir araya getiren Transit Courier'in direksiyonunda geçirdiğiniz vakitten keyif alacaksınız. En gelişmiş teknolojiler sürüşün daha güvenli ve hayatın daha kolay hale gelmesine yardımcı olurken, diğer sistemler yakıt ekonomisini azamiye çıkarır. Yalnızca küçük bir araçta ulaşabileceğiniz mükemmel manevra kabiliyeti eklendiğinde, işletmenizin ihtiyacı olan kusursuz ticari aracı bulmuş olacaksınız.

Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Sürüş Teknolojisi

Standart ya da isteğe bağlı sunulan bir dizi gelişmiş teknoloji, iş gününüzü kolaylaştırmayı, daha üretken ve daha zahmetsiz çalışmanızı hedeflemektedir. Bu teknolojilerden bazıları doğrudan sizin ve değerli yatırımınız olan ticari aracınızın korunmasına yöneliktir.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. Sıcaklık dışarıda sıfırın altında olsa bile, sistem birkaç saniye içinde çalışmaya başlar.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya uymayacaktır. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Rahatlık ve Konfor

İhtiyaçlarınıza hizmet etmeyi hedefleyen akıllı, çağdaş tasarım ve teknolojileri bir araya getiren yeni Transit Courier, hem verimli bir ticari araç, hem de mobil, pratik, konforlu bir ofistir.

Tüm aygıtlarınız için güvenli bir yuva

Akıllı Cihaz İstasyonu, Uydu Navigasyon cihazını, akıllı telefonunuzu ya da MP3 çalarınızı yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır, ayrıca bir USB bağlantı noktası bulunur.

Hassas ve güvenli eşya saklama bölmeleri

Her iyi iş yeri gibi, ticari aracınız da akıllı saklama bölmeleri ile doludur. Orta konsolda, A4 dosyalarını her an elinizin altında tutabileceğiniz bir bölme mevcuttur. Ekstra güvenlik için, koltuk altında dizüstü bilgisayarınızı gözlerden uzak güvenle saklayabileceğiniz bir bölme bulunmaktadır. Hatta, her kapıda bulunan 1,5 litre ve 550 gr şişe tutucuların yanı sıra yolcu tarafında bulunan kullanışlı madeni para bölmesi ile birlikte ön kapı panelleri kullanabileceğiniz büyük bir alan sunar.

Sizin ticari aracınız: Sizin ofisiniz

Yeni Transit Courier'in tümleşik mobil bağlantı sistemiyle işinizi bulunduğunuz her yerden yürütebilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kabin içinde sunulan tüm özellikler ihtiyacınız olan her şeyin elinizin altında bulunmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Bir veya iki 12V soket, Aux girişi ve USB bağlantısı, ayrıca bardak tutacaklar, dizüstü bilgisayarınız ya da A4 dosyalarınızı koyabileceğiniz bölme ve koltuk altı eşya tepsisi de mevcuttur.

Yılın her günü konforlu

Soğuk kış sabahları, sıcak yaz günleri.... ticari aracınız her zaman keyifli bir çalışma ortamı sunar. İsteğe bağlı bir seçenek olan klima ile istediğiniz kabin sıcaklığını belirlersiniz ve konforlu bir şekilde yolculuk edersiniz.

 
TRANSIT COURIER
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit