Gürbaşlar Logo Ford Logo

Pratik, sağlam, optimum kullanım maliyeti

Kompakt olabilir, ancak 2,3 metreküplük yük hacmi, aynı sınıftaki diğer araçlara göre %10 daha fazla yük hacmi sağlar. Standart tam bölmenin arkasında, Euro palet koyabileceğiniz bir alan ve 660 kg'lık geniş bir yük kapasitesi bulunur. Sahip olduğu akıllı özellikler, hem yükünüzü hem de aracınızı zorlu çalışma koşullarına karşı korumanıza yardımcı olur. Zorlu koşullarda kullanılan ticari araçlarla aynı standartlarda yapılandırılan ticari araç, hem dayanıklı özelliklerle hem de sahip olma maliyetini en aza indirmek hedefiyle tasarlanmıştır.

Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Yük Yönetimi

Katlanır file bölme sayesinde uzun malzemelere yer açabilirsiniz

Katlanır file bölme yalnızca 2,59 metreye varan uzunluktaki yükleri taşımanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda, bu yükler katlanmış yolcu koltuğunun üzerine yerleştirildiğinden sürücünün bu yüklerden korunmasını da kolaylaştırır. Bu özellik, Van modellerinde mevcuttur ve katlanıp kapanabilen ön yolcu koltuğuna sahiptir.

Yükünüzün güvenliği için bağlama noktaları

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur. Ayrıca, yan gövde duvarında bel ve omuz hizasında yer alan bağlantıların her biri 30 kg yük kapasitesine sahiptir.

Sahip Olma Maliyeti

İyi düşünülmüş tasarım maliyeti minimumda tutmanıza yardımcı olur. Örneğin, çok parçalı arka tampon, yan kaporta koruması ve stratejik bir noktaya yerleştirilmiş ön ve arka farlar kaza hasarını önlemeye veya en aza indirmeye yardımcı olur. Böylece, onarıma daha az vakit ve para harcarsınız, bu da, sigorta primlerinizi düşürmenize olanak sağlar. Yüksek konstrüksiyon kalitesi, uzun ömürlü parçalar ve bileşenler, bakım aralıklarının uzun olmasını sağlayacağından, duruş süresini azaltmaya ve para tasarrufuna yardımcı olacaktır.

Titizlikle test edilmiştir

Kabin içerisindeki tüm malzemeler, maksimum dayanımın garanti edilmesi için yoğun testlere tabi tutulmuştur. Daha az aşınma ve yıpranma, aracınızın şık ve profesyonel görünümünü daha uzun süre koruması ve ikinci el satış değerinin düşmemesi anlamına gelir.

Onarım kolaylığı sağlayan çok parçalı tampon

Sınıfındaki diğer ticari araçlardan farklı olarak, bir uçta çökme oluşması durumunda, Transit Courier'de tüm tamponu değiştirmeniz gerekmez. Bunu sağlayan, 3 bölmeli akıllı tasarımdır, dolayısıyla, bağımsız parçalar gerektiğinde düşük bir onarım maliyeti ile değiştirilebilir.

Daha kısa durma süreleri için uzun bakım aralıkları

Yeni Transit Courier'in her parçası ve bileşeni, aracın dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmak, bakım gerektirmeden daha uzun süre çalışmak hedefiyle geliştirilmiştir. Bu sayede, bakım aralıkları 15.000 km ya da bir yıl olarak belirlenmiştir.

 
TRANSIT COURIER
Araçlar
Ford Transit
Ford Fiesta
B-Maxxxxx
Ford Focus
Ford C-MAX
Ford Mondeo
Ford Yeni S-MAX
Ford Galaxy
Ford Kuga
Tourneo Courier
Ford Ranger
Tourneo Custom
Ford Transit